Hidrojen Bilişim Store

Bu site 256 bit SSL güvencesi altındadır

Bütün TREND MICRO ürünleri 2014 sürümü ile uyumludur.


Trend Micro Antivirus Plus
Trend Micro™ Titanium™ Antivirus Plus güçlü, hızlı ve kullanımı kolay en temel güvenlik çözümüdür. Kalitesi kanıtlanmış bulut tabanlı teknoloji Virüsleri ve Casus Yazılımları bilgisayarınızı ulaşmadan önce otomatik olarak durdurur.1 PC 1 yıl : 15 TL 2 yıl : 20 TL

3 PC 1 yıl : 20 TL 2 yıl : 30 TL
Trend Micro Internet Security
Trend Micro™ Titanium™ Internet Security Antivirus plus özelliklerine ilaveten size ve ailenize internette gelişmiş koruma sağlar. Sizi bugün ve gelecekte en son çevrimiçi tehditlere karşı korur. Titanium çözümü daima koruma altında olmanızı sağlamak için Trend Micro nun SPN teknolojisini ve virüslere karşı gerçek zamanlı tarama özelliğini kullanır ve sizi en son, sürekli değişen kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korur.

Antivirus plus + gelişmiş güvenlik..


1 PC 1 yıl : 20 TL 2 yıl : 30 TL

3 PC 1 yıl : 30 TL 2 yıl : 45 TL

5 PC 1 yıl : 50 TL 2 yıl : 70 TL
10 PC 1 yıl : 80 TL 2 yıl : 110 TL
Trend Micro Maximum Security
Trend Micro™ Titanium™ Maximum Security, Internet Security özelliklerine ilaveten Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarınızla beraber Android telefonunuzu da korur. Üstelik tek lisansla sisteminizi kasmadan maksimum güvenlik ile.
Antivirüs, Internet Security ve Mobile Security özelliklerini barındırır.

Internet Security + Mobil Güvenlik (Telefon ve tablet gibi taşınabilir cihaz)


3 PC 1 yıl : 35 TL 2 yıl : 55 TL

5 PC 1 yıl : 50 TL 2 yıl : 75 TL
Trend Micro Internet Security for Mac
Artık aileniz virüsler, casus yazılımlar, kimlik hırsızlığı ya da çocuklarınızın güvenliği konusunda endişelenmeden İnternette çalışabilir ve oynayabilir. Trend Micro™ Smart Surfing for Mac, çevrimiçi alışveriş yaparken, bankacılık işlemleri gerçekleştirirken ya da İnternette gezinirken, kimlik bilgilerinizi ve kişisel verilerinizi kötü amaçlı tehditlere karşı korur. Lütfen dikkat: Smart Surfing for Mac sadece İngilizce olarak sunulmaktadır.1 PC 1 yıl : 17.5 TL

Trend Micro Mobile Security for Android
Mobil Güvenlik (Telefon ve tablet gibi taşınabilir cihaz) Android cihazlarınız için Akıllı Koruma.
Virüsten koruma yazılımı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcı. Dosyalarınızı yedeklemek için 50 MB ücretsiz depolama alanı. Facebook için gizlilik tarayıcı Kişisel bilgileri çalan uygulamaları saptamak için veri hırsızlığı tarayıcısı. Tehlikeli ve istenmeyen içeriği filtrelemek için web sitesi ve çağrı engelleme. Kayıp bir cihazı bulmanıza, kilitlemenize ya da silmenize yardımcı olan, hırsızlık önleyici teknoloji2014 sürümü uyumludur.


1 PC 1 yıl : 17.5 TL

Bilişim Gazete, Dergi Abonelikleri ve Etkinlik Biletleri İçin Tıklayınız
Bilişim Gazete, Dergi Abonelikleri ve Etkinlik Biletleri İçin TıklayınızSitemiz 256 bit SSL sertifikasi ile korunmaktadir.

Aktivasyon kodunuz size eposta ile en kısa sürede gönderilecektir. Yazılımı http://www.h2yuklemeler.com adresinden indirebilirsiniz.

2.defa alım yapmayı denemeden önce lütfen posta kutunuza, spam (junk, istenmeyen) klasörünüze bakın. Kod gelmediyse www.hemendestekal.com adresinden destek hizmeti alın.

Bu siteden alinan ürünler için, teknik destek hizmetleri http://www.hemendestekal.com adresinden verilmektedir, telefon ile teknik destek mevcut degildir.

Bütün fotoğraflar temsilidir.

Markaların isim ve logoları ilgili firmaların kendisine aittir.

Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV ilave edilecektir

Hizmet Sözleşmesini görmek için tıklayınız

Titanium Antivirus Plus 2013 Internet Güvenliğinde devrim yaratıyor. Kalitesi kanıtlanmış bulut tabanlı teknoloji Virüsleri ve Casus Yazılımları bilgisayarınızı ulaşmadan önce otomatik olarak durdurur; bu yöntemle çalışan Titanium Antivirüs bilgisayarınızı korumanın yepyeni ve en sağlıklı yoludur.